wtorek, 13 maja 2014

Od Autorki!

Hej hej!
Moi drodzy! Pod ostatnim rozdziałem znalazłam przed chwilą dwa komentarze, które nawet nie wiecie jak bardzo doceniam! Dały mi motywację, by pisać kolejne rozdziały. W odpowiedzi na jeden z nich, niestety muszę powiedzieć, że nie da się szybciej. Mam teraz bardzo dużo załatwiania. Po śmierci taty staram się w końcu wyjść na prostą, a wiąże się z tym dużo latania i poświęcania wolnego czasu na sprawy sądowe i inne takie. 
Wiedzcie tylko, że staram się jak mogę i mam już nawet kawałek kolejnego rozdziału. Może za chwilę, w drodze do Szczecina napiszę coś więcej, ale nie obiecuję. Dodam coś nowego tak szybko jak tylko mi się uda!
Pozdrawiam was serdecznie i proszę, żebyście były cierpliwe, no i NIE ZOSTAWIAJCIE MNIE, bo bardzo, ale to bardzo kocham czytelników tego bloga!
Do, mam nadzieję, niedługo! :*

6 komentarzy:

 1. błagam dodaj szybko nn <3 czekam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam za spam
  Jeśli tego nie lubisz, po prostu usuń komentarz =)

  http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  FanFiction

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła piątkę Łowców, aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować.
  Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Między nią, a jednym z Łowców coś rozkwita.
  Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać.
  Morderstwa, porwania ,tajemnice przeszłości, kłamstwa, wojna i miłość.

  "Przeczytaj uważnie do końca, nie zatrzymuj się na krok dopóki nie zobaczysz, że rzeczy nie zawsze są takie na jakie wyglądają."

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej, chciałam poinformować, że zostałaś nominowano do Liebster Awards ! Gratulacje, więcej informacji znajdziesz tutaj :http://horanmahonestylesstory.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się że masz motywacje do pisania, to świetnie <3

  http://good-enough-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. zajrzałabyś na mojego bloga o Zaynie? http://all-you-love-hurts-and-breaks-you.blogspot.com/ Zależy mi na jakiejkolwiek opinii, z góry dziękuję xx

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny blog ! Zapraszam do mnie;P http://zayn-rose-danger.blogspot.com/2014/12/rozdzia-1.html

  OdpowiedzUsuń